Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Dębice - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny os. Pyrzyckie, ul. Witkiewicza, stargard Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Pyrzyckim idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²24 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy przy centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 24m2 składa z pomieszczenia biurowego. Lokal znajduje się w przyziemiu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

67,57 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem lokal położony w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Stary Rynek. Łączna powierzchnia lokalu 37 m2 ,w co wchodzi jedno pomieszczenie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Legnica

Piekary,Legnica(Dębice + 24 km)

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kategoria: hala magazynowa do wynajęcia Lokalizacja: legnica, ob. Stare Piekary Powierzchnia budynku: 220 m 2 Do wynajęcia hala magazynowa położona w Legnicy, obręb Stare Piekary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m z piękną loggią, usytuowanego na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji na Tarninowie, przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla firm I osób prywatnych! Do wynajęcia pokoje mieszkalne w dużym budynku znajdującym się na terenie Starego Miasta w Stargardzie. Możliwość wynajmu pojedynczych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

25,37 zł/m²216,76 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy położony w ścisłym centrum Legnicy, przy ulicy Świętego Piotra. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku, co gwarantuje wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

28,90 zł/m²1 281 m² 37 021 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:84

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wojska Polskiego 36, wołów Powierzchnia uż.: 1 281 m2 Liczba pomieszczeń: 84 Grunt: dz. ewid. nr 67 o pow. 3 964 m cena: 28,90 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkania na wynajem. Nieruchomość położona jest w Goleniowie przy ul. Maszewskiej. Powierzchnia nieruchomości wynosi około 40 m2. Mieszkanie posiada 1 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

18,23 zł/m²43 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 43,60 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Dębice

Dębice,zachodniopomorskie

500 zł300 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom do wynajęcia dla pracowników niedaleko Goleniowa! Oferujemy na wynajem dom dla pracowników w odległości 25 km od Goleniowa. Rozkład domu nr 1: góra: - kuchnia duża z 2 lodówkami, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Dębice

Dębice,zachodniopomorskie

28,41 zł/m²176 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hale warsztatowe.dodatkowo pomieszczenie na biuro WC.pomieszczenie socjalne kanał.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij